Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaların sayısının artmasıyla birlikte firmalar birbiriyle rakip haline gelmiş ve sunmuş olduğu hizmetlerde büyük ölçüde değişmiştir. Kişilerin beklentilerinin artmasıyla birlikte evden eve nakliyat sürecinde de büyük yeniliklere gidilmiştir.  

evden eve nakliyatEşyaların güvenli bir şekilde taşınabilme için nakliye sigortası yapılmaktadır.  

Nakliye sigortası sayesinde eşyalara herhangi bir nedenden dolayı zarar gelmesi halinde eşyaların zararı sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.  

Bu nedenle eşya taşıttıracak kişilerin kaliteli ve güvenilir bir nakliye firmasıyla anlaşması çok önemlidir. Sigorta yapmayan nakliye firmalarına eşya taşıttırmamalısınız. Eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilmek için nakliye sigortası önemlidir. 
Ekspertiz hizmeti sunan şehirlerarası nakliyat firmamız taşınma gününden önce evinize bir ekspertiz yönlendirmektedir. Evinize gelen ekspertizin temel amacı eşyaların büyüklüğü ve miktarını tespit edebilmektedir.  

Ekspertiz eşyaların miktarını tespit ettikten sonra taşınma günü gerekecek nakliye araç sayısı, personel sayısı ve ambalaj miktarını belirlemektedir. Bu sayede taşınma günü EVDEN EVE aracı veya personel beklemenize gerek kalmadan planlı bir şekilde nakliye süreci yürümektedir. 

Evden eve nakliye Kağıthane firmalarının sayılarının artmasıyla birlikte rekabet artmıştır. Nakliyat fiyatları farklılık göstermekle birlikte firmamız uygun fiyatlarla hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Hem kaliteli hem güvenilir hem de hızlı bir nakliye süreci yürüten firmamız eşyalarını evinizden alarak yeni adresine sorunsuz bir şekilde taşır.  

Şehir içi nakliye hizmeti kadar şehirlerarası nakliye hizmetimizde çok önemli bir yere sahip olup eşyalara zarar vermeden taşımacılık hizmeti sunmaktayız. 

Kağıthane evden eve firmamız nakliyat kuruluşundan bu yana kendi sektörüne adeta yol gösterici konumdadır. Buradaki taşıma işlemlerimizi sorgulamanız halinde aslında ülkemizde evden eve işlemlerinin nasıl gerçekleştiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.