İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerini çok az firma yerine getirmektedir. Diğer illere göre İstanbul’da asansörlü taşıma sistemi tam olarak oturmamıştır. Bu nedenle Asansörlü ev taşıma işleri de her nakliye şirketi tarafından yerine getirilmemektedir.  

İstanbul Asansörlü evden eve nakliyat şirketleri yoğunlaşan eşya taşıma işlemlerinden dolayı her zaman bir dıştan kurmalı asansöre ihtiyaç duymaktadırlar. 

Bu nedenle Asansörler eşya taşımak yasaktır. Gibi uyarılara maruz kalmadan tertemiz bir şekilde asansörlü nakliye hizmetlerini gerçekleştirebileceksiniz.  

Asansörlü evden eve taşımacılık son yıllarda en çok tercih edilmektedir. Bunun ana sebebi ise eşyaların daha kısa sürede ve zarar görmeden yeni eve taşınmasıdır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Eşyalarınızın taşınması konusunda bir firma ile anlaştınız fakat bir asansöre ihtiyacınız olabilir. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey bütçenizi belirledikten sonra ekstra asansör maliyetlerini firmadan öğrenmek olacaktır. Asansörlü nakliyat şirketleri genellikle mesafelere göre fiyatları belirlemektedir. Ortalama bir asansör kiralamaya kalkıştığınızda 299 Türk Lirası gibi bir maliyet söz konusu olmaktadır.