İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul parça eşya taşıma hizmetlerinde firmamızla 7/24 sizlerleyiz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, depolama, ambalajlama, şehirlerarası taşımacılık, personel temini, asansörlü taşımacılık hizmetleri, parsiyel taşımacılık ve parça eşya taşıma hizmetleri ile sizinle olduğumuzu belirtelim.  

Çok fazla ve uzmanlık isteyen taşımacılık işlemlerinden, parça eşya ve parsiyel taşımacılık gibi az eşyaların taşınması işlemlerinde de aynı titizliğimi gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Çalışmalarımızda, öncelikle sizinle iletişime geçerek detayları almaktayız. Yoğun çalışan müşterilerimiz için hafta sonlarında ya da akşam geç saatlere kadar hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Araçlarımız, en az eşyadan, en fazla sayıda eşyalara kadar taşımacılık işlemlerine uygun uygun, uzun mesafelere gidebilen modellerdedir. Araç filomuz, sigortalı ve bakımları rutin olarak eksiksiz şekilde yapılmaktadır. Personelimiz, taşımacılık alanında deneyimli isimlerden oluşmaktadır.  

Meslek için firma eğitimlerimiz de bulunur. Ambalajlama konusunda dünya standartlarında kaliteli ve yeni nesil malzemeleri kullanıyoruz. Naylon malzemelerle ambalajlama, kolileme, battaniyelerin kullanılması gibi işlemleri eşyalara asla zarar vermeden yapıyoruz. Parça eşya taşıma ve diğer hizmetlerimiz konusunda firmamızdan her zaman bilgi alabilirsiniz.

İstanbul içi ve dışında, Kağıthane evden eve nakliyat ile parça eşya taşıma ve diğer çalışmalarımız söz konusudur. Söz verdiğimiz tarihte, en hızlı ve en güvenli şekilde taşıma işlemimiz yapılmaktadır. Antika eşyalar gibi çok özel eşyalarınızın, spesifik malzemelerinizin özenle taşınması için firmamız en iyi seçiminizdir. Eşyalarınızın güvenliğinden emin olunuz ve sigortalı taşımalarımızla sizinleyiz. 7/24 sitemizden ulaşabilirsiniz, fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz.