Piyano Taşımacılığı

Piyano taşıma işi ustalık isteyen incelikli bir iştir. Çok değerli bu müzik aletlerini taşımak için özel bir ekip ile beraber sizlere güvenilir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Tecrübeli ve Uzman Ekip

Kuyruklu piyanodan konsol piyano, antika piyanoya kadar tüm piyano çeşitleri için piyano taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Taşıma öncesi yapılan ekspertiz hizmeti de ücretsizdir. Piyano, diğer eşyalara kıyasla daha hassas olduğu için öncelikle hava ve darbe almasını önleyecek şekilde havalı naylon paketleme yapılır.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Daha sonra Kraft kağıt ve elyaf battaniye ile sarılmaktadır. Bu şekilde yol boyunca askılı sistem ile taşınıp korunarak gelen piyanolar, genellikle büyük ebatlı oldukları için asansörlü taşımacılık sistemi ile nakledilir. Her türlü olasılığa karşı piyanolarınız sigortalı şekilde taşınmaktadır.

İşin Hassasiyetinin Farkındayız

Sizler için hem maddi hem manevi değeri olan piyanoları donanımlı araçlarımız ve personelimiz sayesinde güvenle taşıma teminatı veriyoruz. En küçük darbenin akort, tınlaması  veya tellerinde düzelmesi zor hasarlara yol açacağını biliyor ve bu bilinçle işimizi yapıyoruz.  

Özel yün keçe battaniye ile askı kayış sistemi ve piyano nakliye arabasına kadar işimizi düzgün yapmak adına tüm ekipmanlarımızı bu hizmet için özel olarak seçiyoruz. Bu müzik aletlerinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve işinin ehli insanlar dışında kimseye emanet etmemenizi öneriyoruz.  

Değeri yüksek olan bu aletlerin en ufak hasarında geri dönüşün zor olduğunu hatırlatmak isteriz. Bizlere güvenerek bu tür sıkıntıların çıkmayacağına emin olabilirsiniz.

Büyük olduğu kadar narin piyanoları gereken özeni göstererek taşıyan ekibimizle güvenilir, hızlı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Sizin için önemli olan bu özel eşyalarınıza gereken önemi vererek Kağıthane evden eve nakliyat işinde uzman kadromuzla sizleri asla mağdur etmeyeceğimizin güvencesini veriyoruz.