Şehirlerarası Ucuz Nakliyat

Şehirlerarası ucuz nakliyat ile firmamız müşterilerine yalnızca parsiyel taşımacılıkta indirim sağlamaktadır. Yani eşyalarınız nakliye tırları ile nakledilir. Taşınma bedeli daha uygun fiyatlara dek getirilir.

Şehirler arası ucuz nakliye fiyatları son derece şeffaf bir şekilde sizlerin bilgi alabileceği doğrultuda firmamız bünyesinde sunulmaktadır. Örneğin;

İstanbul – Ankara nakliyat bedeli: 2500 TL

İstanbul – İzmir nakliyat bedeli: 2250 TL

İstanbul – Antalya nakliyat bedeli: 3000 TL

Yukarıda da görüldüğü üzere şehirler arası nakliye fiyatları konusunda fiyatlarımız son derece olağan bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ama dikkat edilmesi gereken bir noktayı da belirtmek gerekir. Yukarıda belirtilen fiyatlar yaz aylarında yapılacak olan taşıma hizmetleri için geçerlidir.

Şehirler arası nakliyat ücretleri sezon ve yaşanan mevsim içindeki koşullar ve iş yoğunluğu göz önünde bulundurularak belirlenir. Kışın bu fiyatlarda gözle görülebilecek bir düşüş söz konusudur. Bizler Kağıthane eşya taşıma işlerini ülkemizin her yerine gerçekleştirmekteyiz. Özellikle şehirler arası ucuz nakliyat konusunda sunduğumuz uygun fiyatlarla en çok tercih edilen firmayız.

Şehirlerarası ucuz parça eşya taşıma hizmetleri ise daha uygun maliyetlerde gerçekleşmektedir. Firmamız parça eşyalarınızı programlarımız dahilinde istediğiniz şehre nakletme fırsatlarını da müşterilerine sunuyor. Örneğin İstanbul’dan İzmir’e bir koltuk takımınız nakil edilecek fakat uygun fiyat sunan bir nakliye firması arıyorsunuz; o halde Kağıthane nakliyat ile iletişime geçmeniz ve bilgi almanız yeterli olacaktır.

İstanbul şehirler arası ucuz nakliye fiyatları ile firmamız eşya taşıma maliyetlerini müşterilerine belirtmektedir. Bu doğrultuda taşınmadan önce şehirlerarası ucuz taşımacılık hizmetlerinde faydalanabiliyor olacaksınız. Uygun nakliye ile paralarınızı boş yere harcamadan ekonomik bir şekilde taşının!