Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigorta bir nakliye firmasında olmazsa olmazların başında gelmektedir. Nakliye sigortası nedir? Nasıl Yapılır? Bunun gibi daha birçok soru aklınıza takılabilir. Bunun için sizlere kısacası bilgi verecek olursak; evden eve nakliyat sigortası eşyalarınızın elbisesidir. Elbiseler bizleri nasıl soğuktan koruyup, hastalanmamızı engelliyorsa; taşınma sigortası da eşyalarınıza aynı görevi üstelenir.  

Ya hastalanıp doktorlara gitmemiz için gerekli olan sosyal sigorta neyse eşyalar için de odur. Yani taşınma sigortası taşınma öncesi alınan en büyük tedbirleri ifade eder. Eğer ki taşınma sigortanızı yaptıran bir nakliye firması ile anlaşma sağladıysanız; o zaman eşyalarınız emin ellerdedir.

nakliye sigortasıTaşınma sigortası taşıma işlemini yapacak olan firma tarafından yapılan resmi belgeyi ifade eder. Eğer taşınma sigortanız mevcut ise nakliye sırasında hasar gören eşyalarınızın hasarı bu belge sayesinde giderilmiş olur. Taşınma sigortasının özellikle şehirlerarası yolculuklarda eşyaların rahiç bedeli dikkate alınarak mutlaka yapılmalıdır.  

Aksi taktirde kaza  ve buna benzer öngörülmeyen olaylardan sonra hakkınızı savunabilecek herhangi bir somut deliliniz olamaz. Bu yüzden şehir içi veya şehirler arasına taşınmadan önce taşınma sigortanızı yapınız. Taşınma sigortanızı önceden iletişime geçtiğiniz evden eve nakliyat firması ücretsiz exper evinize gelerek, taşınma sözleşmeniz ile birlikte yapar.  

Birer nüshası sizde kalacak şekilde karşılıklı imzalanır. Böylece taşınma işlemlerinin başlamasıyla aktif olmaya başlar. Sigortalı Evden Eve Nakliyat firması için doğru adrestesiniz. 

İstanbul sigortalı evden eve nakliyat firması artık çok uzağınızda değil, kendi işinde en dürüst evden eve nakliyat firması olarak anılan firmamız, artan nakliyat firmalarına rağmen hala kalitesini gün geçtikçe artırmaktadır.