Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat firması, ofis, ev ve dükkan taşımacılığı hizmeti vermektedir. Yaşam alanlarında bulunan tüm eşyalar, profesyonel bir şekilde paketlenmektedir.

Ayrıca paketleme işlemleri, kaliteli ve koruyuculuk katsayısı yüksek olan ambalajlar ile gerçekleştirilmektedir. Başakşehir nakliyat personelleri, gerek taşıma, gerekse kurulum işlemleri sırasında eşyalara zarar gelmemesi için her türlü önlemi almaktadır.

Firma, müşterini memnun eden bir hizmet anlayışına sahiptir. Hali ile de taşımacılık ücretleri, piyasa şartlarına göre daha düşüktür. Talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Başakşehir taşımacılık firması, sürecin maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Başakşehir Araç Modelleri

Başakşehir evden eve nakliyat firması, her yüke özel araç tahsis edebilme kapasitesine sahiptir. Tüm kamyon ve kamyonetler, taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca yüksek katlı binalar için sigortalı araç modelleri tercih edilmektedir.

Buna ek olarak, şehirlerarası nakliyat sektöründe de hizmet veren firma, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır. Kağıthane nakliyat tüm eşya modelleri için hem ekip, hem de taşıt desteği sağlamaktadır.