Çağlayan Evden Eve Nakliyat

Çağlayan evden eve nakliyat hizmeti, İstanbulluların hayatına olumlu bir dokunuş yapar. Taşınmak, her zaman için stresli bir iştir. Bu stres nedeniyle bazen nakliye süreci sekteye uğrayabilir.

Hatta eşyalarınızı toplayıp firmanın aracı kapıya dayandıktan sonra bile farklı bir firma arayışına girmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu sıkıntıları yaşamamak için firma seçimini doğru yapmalısınız. Kağıthane Nakliyat, Çağlayan ve diğer bölgeler için tercih edebileceğiniz en doğru firmadır.

Çağlayan evden eve taşımacılık hizmetimizde, alanında deneyimli personellerimiz görev yapar. Sorumluluk bilinci yüksek olan personellerimiz, tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde yerine getirir. Planlı ve organize bir şekilde hareket eden ekibimizle herhangi bir sıkıntı yaşamadan yeni evinize taşınabilirsiniz.

Çağlayan Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Çağlayan evden eve nakliyat firmaları arasında çok sayıda seçenek karşınıza çıkar. Ancak firma seçimi yaparken hassasiyetle hareket etmenizde fayda vardır.

Merdiven altı diye tabir edilen daha ucuza ancak kalitesiz iş yapan firmalarla ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Eşyalarınızın kaybolması ya da zarar görmesi söz konusu olabilir. Böyle bir ihtimali ortadan kaldırmak için Transfer Nakliyat ayrıcalığına güvenmelisiniz.

Firmamız, size en ayrıcalıklı hizmeti sunarak problem yaşamanızı engeller. Sigortalı olarak sunduğumuz Kağıthane evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde maddi bir kayıpla karşılaşmazsınız.  

Evden Eve Nakliyatta Çağlayan Nakliyat Ayrıcalığı

Çağlayan evden eve taşımacılık hizmetimiz kapsamında modern ve teknolojik yöntemleri kullanmaktayız. Son model araçlarımız, trafikte her zaman güvenilir ellere emanettir. Bu sayede eşyalarınız varacağı yere kadar koruma altındadır.

Aynı zamanda asansörle ya da klasik yöntemlerle yapılacak taşıma sırasında da eşyalarınızın güvende olmasına dikkat etmekteyiz.

Kullandığımız ambalaj malzemeleri, yüksek kaliteli malzeme yapısına sahiptir. Böylece taşıma sırasında yırtılma, kopma, açılma gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Ayrıca tüm eşyaların türüne göre uygun malzemeler kullanıyoruz.

Özellikle mobilyalar, beyaz eşyalar ve değerli eşyalar için yüksek korunaklı malzemeler tercih ediyoruz.

Eşyaları rahat bir şekilde bulabilmeniz için kolilerin üzerine içinde ne olduğunu yazıyoruz. Ayrıca mobilyalar için de montaj ve montaj hizmeti sunmaktayız. Böylece yeni evinize yerleşmeniz ve yeni hayatınıza alışmanız daha kolay hale gelir.

Çağlayan Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Avrupa Yakası nakliyat hizmetimiz kapsamında çeyizinizi de taşımaktayız. Yeni evlenenler, evlerine yerleşirken bizden destek isteyebilir. Çeyizinizde yer alan tüm parçaları, özenli bir şekilde yeni evinize ulaştırıyoruz.

Dilerseniz bizden depolama hizmeti alarak bazı eşyalarınızın depolarımızda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Her zaman güvenli taşımacılık hizmeti sunan Çağlayan Nakliyat firmamız sayesinde şehir dışında bir yere de taşınabilirsiniz.

Türkiye’nin her noktasına sorunsuz bir şekilde ulaşan araçlarımızdan indirilen eşyalarınız için gerekli durumlarda asansör kiralamaktayız. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta asansörün kullanılamayacağı durumlarda, yeterli sayıda personelle hizmetlerimizi sunmaktayız.

Personellerimiz, evinizin kirlenmemesi ve zarar görmemesi için gereken hassasiyeti gösterir. Galoş giyilmesi yönünde bir talebiniz olması halinde personellerimiz, galoş kullanarak evin içine girer. Aynı zamanda montaj gibi işler sırasında etrafın çok fazla kirlenmemesi için gereken hassasiyeti göstermeyi de ihmal etmeyiz.

Çağlayan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çağlayan evden eve nakliyat fiyatlarında size cazip seçenekler sunmaya gayret ediyoruz. Cazip fiyat avantajımız sayesinde taşınma masraflarınız minimum seviyede kalır. Böylece elektrik, su ve doğal gaz açtırma gibi masraflarınızı da kolayca karşılayabilirsiniz.

Çağlayan Taşınacak Ev BilgisiÇağlayan Ev Taşıma Tutarı
1 + 1 Ev Eşyası Paketleme + Taşıma15.000 TL
2 + 1 Ev Eşyası Paketleme + Taşıma18.000 TL
3 + 1 Ev Eşyası Paketleme + Taşıma25.000 TL
4 + 1 Ev Eşyası Paketleme + Taşıma35.000 TL
Çağlayan Nakliyat Fiyatları 2024

Fiyatları belirlerken taşınma mesafesini dikkate alıyoruz. Yakın mesafelerde daha uygun ücretlerle karşılaşırsınız. Ancak uzak mesafelerde ücret daha da artar. Eşyaların ve görev alacak personel sayısı da bu noktada önemlidir. Cazip fiyat fırsatlarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×